2018-2019 Çalişma Grupları ve Proje Grupları

  

 

Geek Çalışma Grubu

2018-2019 Güz döneminde kurulmuş olan Geek Çalışma Grubu'nun sekreterliğini Ömer Özkurt, sözcülüğünü ise Özgenur Aydın yapmaktadır. Danışmanı ise 2018-2019 dönemi AEGEE-Eskişehir Dış İişkiler Yönetmeni Kutay Kaya'dır. Geek Çalışma Grubu'nun amacı, çeşitli etkinliklerle ve tartışma konularıyla insanlara "Geek" kavramını tanıtmak ve "Geek Dünyası"nda olan son gelişmeleri insanlara aktarmak ve insanların tutkularını paylaşabileceği bir ortam oluşturmayı, kurgusal evrenleri tanıtmayı ve gerçek dünya ile bağlantılarını kurmayı, genel kültürümüzü ve hayalgücümüzü geliştirmektir. Çalışma Grubu toplantıları her Pazartesi saat 18:15'te ofisimizde gerçekleşmektedir.


İngilizce Pratik Çalışma Grubu

2018-2019 Güz döneminde kurulmuş olan İngilizce Pratik Çalışma Grubu'nun sekreterliğini Ceren Demir, sözcülüğünü ise Eda Torun yapmaktadır. Danışmanı ise 2018-2019 dönemi AEGEE-Eskişehir Halkla İişkiler Yönetmeni Muhammed Ali Türk'tür. İngilizce Pratik Çalışma Grubu'nun amacı, insanları İngilizce konuşmaya cesaretlendirmek, dil kültürünü insanlara aşılamak ve İngilizce konuşulabilecek aktif bir ortam hazırlamaktır. Çalışma Grubu toplantıları her Cuma saat 18:15'te ofisimizde gerçekleşmektedir.

İspanyolca Pratik Çalışma Grubu


2018-2019 Bahar döneminde kurulmuş olan İspanyolca Pratik Çalışma Grubu'nun sekreterliğini Selin Ünen, sözcülüğünü ise Aysu Öztürk yapmaktadır. Danışmanı ise 2018-2019 dönemi AEGEE-Eskişehir Başkan Yardımcısı ve Finansal Yönetmeni Gülsüm Nur Kaşlı'dır. İspanyolca Pratik Çalışma Grubu'nun amacı, üniversite öğrencileri arasında İspanyolca'ya olan ilgiyi arttırmak, katılımcıların genel kültürlerine katkı sağlamak ve İspanyolca öğrenen öğrencilere kurs dışında pratik ortamı sunmaktır. İspanyolca Pratik Çalışma Grubu toplantıları her Salı saat 18:30'da ofisimizde gerçekleşmektedir.

 

Yaz Üniversitesi Proje Grubu (discover your SUtory)


2018-2019 Güz döneminde kurulmuş olan Yaz Üniversitesi Proje Grubu'nun genel koordinatörlüğünü Metin Oktay Boz, sekreterliğini Kübra Ustasaraç, finansal koordinatörlüğünü Burak Öz, halkla ilişkiler koordinatörlüğünü Büşra Ustasaraç ve gezi ve konaklama koordinatörlüğünü Serenay Yetim yapmaktadır. Danışmanı ise 2018-2019 dönemi AEGEE-Eskişehir Dış İlişkiler Yönetmeni Kutay Kaya'dır. Yaz Üniversitesi Proje Grubu'nun amacı, Türk kültürünü tanıtmak, insanları doğa konusunda biliçlendirmek ve fotoğrafçılık üzerine çalışmalar yapmaktır. Proje Grubu toplantıları her Cuma saat 18:15'te ofisimizde gerçekleşmektedir.

SOSYAL MEDYADA BİZ

ANKET

-


Yükleniyor...

İşleminiz gerçekleştiriliyor...