PROJE YAZIMI VE YÖNETİMİ EĞİTİMİ

Proje yazmanız gerekiyor ama nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Bir takımla çalışmak sizi korkutuyor mu? Yapılan projelerle dikkat çekmeyi, halkla ilişkiler becerilerinizi güçlendirmek mi istiyorsunuz? Projenize nasıl bütçe sağlayacağınızı bilmiyor musunuz? Projeniz için fon bulmanız gerekiyor ama görüşmelerinizde nasıl etkili konuşursunuz bir fikriniz yok mu?

O zaman sizin için AEGEE-Eskişehir ailesi olarak buradayız. Profesyonel iş dünyasında proje yazımı ve yönetimini tecrübe etmiş, bu konuda oldukça deneyimli değerli AEGEE üyeleri tarafından verilecek olan 2017-2018 Güz Dönemi Proje Yazımı Ve Yönetimi Eğitimimizde sizleri görmeyi çok isteriz. Bu eğitimimiz aynı zamanda uygulamalı olarak kavrayabilme şansını da elde edebileceksiniz.
Eğitimlerimiz ilk olarak 8 Aralık Cuma günü saat 18.00-21.00 saatleri arasında başlayıp 9-10 Aralık Cumartesi &Pazar günleri 09.00-18.00 saatlerine kadar Anadolu Üniversitesi Kongre Merkezi’nde devam edecektir.

Peki eğitime katılabilmek için ne yapmanız gerekiyor?
Aşağıda belirtilen başvuru adresine tıklayıp açılan formu doldurmalısınız. Formdaki soruları çok özenli ve dikkatli bir şekilde cevaplamalısınız. Ayrıca Yunus Emre Kampüsünde KYK önünde ve Yabancı Diller Yüksek Okulu’nda bulunan stantlarımızdan da bilgi alabilirsiniz.


Üç günlük eğitim ücretimiz 15 TL.
Ayrıca eğitim için ödeyeceğiniz bu 15TL’ye 2 günlük kahvaltı ve öğle yemeğiniz de dahildir!

Başvuru Adresi: http://www.aegee-eskisehir.org/dir/alek 
Başvurular 6 ARALIK ÇARŞAMBA SAAT 23.59’A kadar açıktır.

Etkinlik Yılları

SOSYAL MEDYADA BİZ

ANKET

19 Nisan 2017 tarihli ortak toplantımızın gündem maddesinin ne olmasını önerirsiniz?

Ülkeyi kalkındıracak olan para mıdır, eğitim midir?
Başarıda çalışmak mı, şans mı önemlidir?
Uygarlığın gelişmesinde sanat mı, bilim mi önemlidir?
Ülkeyi kalkındıracak olan toplum mudur, birey midir?
İnsan mı doğaya, doğa mı insana hakimdir?
Çocuk eğitiminde aile mi, çevre mi etkilidir?

Yükleniyor...

İşleminiz gerçekleştiriliyor...